Akce 2018

ČlánekTradičně netradiční tábor pro rodiny s dětmi v Bukové

Již po páté jsme v Bukové u Nových Hradů v rekreačním zařízení Jedličkova ústavu uspořádali tábor pro rodiny dětí s autismem.

Krásné počasí, skvělé asistentky, zábavné aktivity, to všechno předčilo naše očekávání. Vedoucí asistentek Klára Paukovičová se svými asistentkami skvěle zvládla přípravu tábora a rodiny si tak i letos tábor užívaly.

Hitem letošní tábora bylo letní kino, muzikoterapie a oblíbená světýlka. Sourozenci si užili sportování a vyjížděk na loďce a děti s autismem byly spokojené, protože měly i zde své oblíbené aktivity a strukturu dne na jakou jsou zvyklí.

Malování vodovkami

Malování vodovkami

ČlánekPozvánka - Keramické kouzlení

Srdečně zveme členy spolku Autisté jihu na keramické kouzlení, které se uskuteční dne 16. června 2018 od 14 do 17 hodin v keramické dílně v sídle spolku, na adrese Plzeňská 44 v Českých Budějovicích.

Keramická dílna je určena pro děti s autismem, jejich rodiče a sourozence.

Pod vedením zkušeného keramika si můžete vyrobit krásný rámeček nebo jiný pěkný výrobek z keramiky, kreativitě se meze nekladou :-).

Pojďte s námi strávit pěkné odpoledne a v případě pěkného počasí můžete využít i zahradu.

Těšíme se na vás!

Hlásit se můžete na e-mail: autiste.jihu@atlas.cz, další informace a pozvánku najdete na našem Facebooku

ČlánekModrý běh - výsledková listina

Výsledková listina

Kompletní výsledky si můžete prohlédbout ZDE

ČlánekPozvánka na Modrý běh

ČlánekVelikonoce

Pro děti s autismem byl připraven zábavný program - hledání ztracených vajec po zahradě a s tím spojené i plnění úkolů, za zvládnutý úkol náležela každému sladká odměna. 

„Vhodnou základnou pro manželství je oboustranné nepochopení.“ Oscar Wilde